| | |

O společnosti      | Akcionáři | Kariera |

Skupina Lighthouse Group působí v České Republice od roku 2000. Prvním projektem skupiny byl administrativní komplex na břehu řeky Vltava u Libeňského mostu s názvem Lighthouse Vltava Waterfront Towers, poskytující 23 000 m² kancelářských prostor. Tato ambiciózní stavba byla milníkem zahajujícím rekultivaci oblasti holešovického přístavu. Projekt Lighthouse Towers byl na podzim roku 2007 prodán. Pokračování výstavby v holešovické lokalitě bylo zahájeno koncem roku 2006. Luxusní rezidenční projekt Prague Marina v těsné blízkosti holešovického přístavu dnes poskytuje 338 exkluzivních „waterfront“ bytových jednotek s užitnou plochou od 40 m² až do 210 m². Projekt v roce 2010 doplnila i dvojice administrativních budov Prague Marina Office Center, nabízející téměř 13 600 m² kancelářských prostor, stínící od hluku z ulice Jankovcova sousedící rezidenční projekt.

Na projekt Prague Marina volně navazuje projekt Marina Island, jehož výstavba začne v roce 2015, nicméně již dnes je projekt v prodeji. Tento projekt spojil Lighthouse Group dohromady s dalším silným developerem - Daramis Group. Projekt nabídne luxusní bydlení na holešovickém poloostrově. Z jedné strany projektu je přístavní bazén ze druhé je Vltava. Marina Island nabízí tři kategorie bytů, od naddimenzovaných komfortních bytů v typických podlažích od 1+kk až po 4+kk, přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile začínající na 120m2, až po luxusní Penthousy v nejvyšších patrech.

Dalším rezidenčním projektem skupiny je projekt zaměřený především na rodinné bydlení s názvem Zelené Město, nacházející se na Praze 3, Jarově. Dílo plné zeleně, které bylo v roce 2010 oceněno prestižním oceněním Best of Realty – Nejlepší z realit, se rozkládá na území přesahujícím 15 ha. Projekt je koncipován jako soubor 28 samostatných nízkopodlažních bytových domů, doplněný dvěma objekty o jedenácti podlažích.

Koncem roku 2006 získala skupina Lighthouse Group pozemky o rozloze přes 9 ha, na ulici Českomoravská, v sousedství O2 Arény. Na tomto území bylo ke dni 11.11.2011 slavnostně otevřeno multifunkční obchodně-administrativní centrum Galerie Harfa, v němž se mimo jiné nachází 160 obchodních jednotek. Na obchodní centrum navazuje administrativní budova Amadeus, která je součástí projektu Harfa office park, v jehož rámci bude v této lokalitě postaveno v budoucnu více administrativních budova a také hotel.


© 2001-2015 Lighthouse Services s.r.o., web&design /A\ www.graphica.cz

Liththouse Group
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace