| | |
Současné projekty
| | |
pozadi
Alliance
 
Galerie Harfa
Galerie Harfa je největším obchodním a administrativním centrem v Praze. Nachází se v těsném sousedství O2 areny v Praze Vysočanech. Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11.11.2010 v 11:00 hodin.

Galerie Harfa nabízí 160 obchodů na třech podlažích o celkové výměře 49 tisíc m², kde mimo jiné najdete hypermaket Interspar, restaurace, občerstvení a fitness centrum Pure health & fitness. Zvláštní atrakcí centra je terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí dětské hřiště, ledové kluziště v zimě a sportovní multifunkční plochu v létě, interaktivní hudební atrakce, farmářské sezónní trhy. Velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je zábavný DinoPark umístěný na střeše Galerie Harfa.

Centrum je dopravně napojeno na stanici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská (případně Sokolovská) a železniční nádraží Praha Libeň. Vzdáleno od historického centra Prahy a to 8 minut autem, 5 stanic metrem - trasa metra B a 15 minut tramvají.

Autem je možné vjet do dvoupodlažního podzemního parkoviště, které má kapacitu 1 600 parkovacích míst.

Více na www.galerieharfa.czPro více informací nás kontaktujte:

Infostánek: +420 266 055 600
Správa Centra: +420 266 055 601
E-mail: info@galerieharfa.cz
www.galerieharfa.cz

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
© 2001-2015 Lighthouse Services s.r.o., web&design /A\ www.graphica.cz

Liththouse Group
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace